Конкурсні тендери на державні контракти по продажу необробленої деревини

Конкурсні тендери на державні контракти по продажу необробленої деревини

Тендер на державні контракти може бути конкурентним процесом. Тут, як правило, основна увага приділяється методам додавання вартості, а не лише «виграшу найнижчої ціни».

Будівельна галузь славиться конкурентними тендерами, і, можливо, вона отримала погане ім’я за низькими цінами. Однак рамкові угоди (які часто зустрічаються в будівельній та інших галузях) є прекрасним прикладом конкурентного процесу, що приносить користь учасникам, що виграли. Постачальники мають доступ до постійної роботи, іноді з боку декількох державних органів, без необхідності кожного разу проводити тендер, хоча це є досить конкурентоспроможним.

Розуміння принципів, що лежать в основі конкурсних торгів за контрактами місцевого самоврядування, може допомогти вам подати свої пропозиції, і це не повинно бути складним завданням. Виконання наведених нижче кроків забезпечить подання конкурентної заявки та збереження участі у процесі конкурсних торгів. Знайти список активних тендерів можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Співвідношення ціни та якості

Основною перевагою, яку відчувають у процесі конкурсних торгів для державних контрактів, є співвідношення ціни та якості. Вважається, що більш конкурентоспроможний процес призведе до зниження цін і збільшення додаткової вартості, оскільки всі фірми прагнуть продемонструвати себе як найбільш привабливий вибір для контракту. Як правило, це робиться за конкурентною ціною, а потім надаються додаткові вигоди, які отримає замовник. Це не повинно базуватися лише на низькій ціні, яка може скоротити кути. Прикладами доданої вартості можуть бути:

  • Додаткові дрібномасштабні роботи доставляються безкоштовно;
  • економія, яка потім безпосередньо передається кінцевому клієнту;
  • інновації або передові технології, які впорядковують процеси, як ключовий фактор.

Усі вони повинні бути прямо зазначені у заявці на участь у тендері, включаючи грошові оцінки, якщо це можливо, щоб забезпечити відчутну вигоду оцінювачу проти конкуруючих постачальників.

Ці переваги не слід плутати з соціальною цінністю , що є цілком іншою темою, але також тією, яку покупці, швидше за все, включать у документ про повернення тендеру. Детальніше ознайомитися із проведенням тендерів на продаж необробленої деревини можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale.

Конкурентні тендери можуть також забезпечити прозорість на ринку, що є однією з головних цілей уряду у сфері закупівель у державному секторі . Щоб дотримуватися законів, державний контракт повинен рекламуватися для всіх, доступний для МСП (більшість випадків), а інформація повинна бути прозорою та безкоштовною протягом усього процесу. Оцінка контракту проводиться згідно з вимогами тендерної документації, і після присудження контракт публікується для всіх.

Недоліки конкурентних торгів

Звичайно, є недоліки, пов’язані з конкурентними торгами . Передумова товарів чи послуг, що закуповуються на конкурентній основі, може завдати шкоди відносинам покупця і постачальника. Постачальник ображається, пропонуючи свою заявку за найнижчою ціною з додатковими перевагами для покупця, і покупець стикається зі складним та своєчасним процесом оцінки.

Це також може перешкоджати учасникам торгів і фактично обмежувати кількість пропозицій, якщо потенційні учасники вважають процес занадто конкурентоспроможним. Тоді учасники торгів та майбутні постачальники можуть побоюватися, що не можуть доставити або подати конкурентну заявку.

Використовуючи свою конкурентну перевагу

Важливо протягом усього процесу торгів визначити свої унікальні точки продажу. Це допоможе досягти конкурентної переваги протягом усього елементу якості поданої заявки. Унікальні точки продажу можуть здатися природною справою для компанії, але насправді вони можуть забезпечити додану вартість, додаткові переваги та відмінності від конкурентів.