Купівля-продаж лісу-кругляку сосни у Полтаві на майданчику Української універсальної біржі

Купівля-продаж лісу-кругляку сосни у Полтаві на майданчику Української універсальної біржі

З 2020 року реальними стали можливості покупки та продажу кругляку сосни у Полтаві. Деревообробні підприємства почали здійснювати реалізацію продукції, використовуючи онлайн-майданчики Prozorro Sale.

Нереально швидкі темпи зростання корупції, що виникла унаслідок спекулювання лісоматеріалами, зокрема укладання нелегальних договорів, призвела до введення таких жорстких умов для купівлі-продажу. Якщо бажаєте продати чи придбати продукцію на чесних і прозорих умовах у Полтаві — користуйтесь сервісом Української універсальної біржі.

Купівля лісу-кругляку сосни у Полтаві та Полтавській області на аукціонах Prozorro. Sale

Як стало відомо, чинності набула Постанова Кабінету міністрів від 01.2020 р. під номером 1178. Згідно неї, усі державні підприємства, що належать до категорії великих лісокористувачів зобов’язуються реалізовувати частину деревини (не менше 25%) саме через систему електронних аукціонів Прозорро. Продаж. На даний момент користувачам доступні лише великі лоти; ліс-кругляк у Полтаві та Полтавській області можливо придбати партіями від 150 м3. Спеціалісти прогнозують, що з розширенням спектру послуг і клієнтської бази, публічні аукціони будуть презентувати також лоти, вартість яких буде нижчою ніж двісті тисяч гривень.

Система електронних торгів — це гарна можливість для придбання лісу-кругляку сосни у Полтаві та Полтавській області. Такий шлях продажів дозволяє зменшити кількість тіньових ринків, який на сьогодні становить близько 20% від усього ринку. Команди, якими було підготовлено нововведення:

Держлісагентство;

ДП «Прозорро. Продаж»;

Офіс ефективного регулювання BRDO.

До цього моменту керівники лісових підприємств спеціально завищували вартість продукції і лотів зокрема. Натомість вони пропонували здійснити купівлю соснового лісу-кругляку напряму, і за значно меншу вартість. Відповідальним за такі злодіяння часто були покладені чималі відкати. Часто махінатори не вказували у документації реальну ціну та обсяги продажу сировини. Це призвело до того, що лісопромислова галузь зазнала великих збитків, тому що позбавлялася значної частини прибутку.

Купівля-продаж дуба-кругляка у Полтаві та Полтавській області на майданчику sale.uub.com.ua

Якщо вас цікавлять продажі великих партій дуба-кругляка у якості необробленої деревини, вам варто звернутись до використання послуг Української універсальної біржі та її сервісу Прозорро. Продаж, який є антикорупційним стартапом з 2016 р., призначеним для запобігання нелегальним схемам реалізації деревини. За час свого недовгого існування він вже допоміг заробити державі близько двадцяти шести мільярдів гривень, 88 мільйонів з яких склав дохід, отриманий від продажу необробленої деревини і дуба-кругляка зокрема.

Полтавські деревообробні підприємства, як і всі підприємства по Україні шикуються в чергу, аби встигнути зареєструватись на УУБ. Для цього вам потрібно перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-kruglyak-sosny-u-poltavi-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi  або ж зв’язатися з нашими фахівцями за телефоном (044) 221 32 33. Ви також можете надіслати лист з побажаннями, запитаннями або скаргами на електронну адресу біржі: [email protected]

Наші фахівці оперативно нададуть вам необхідну допомогу і якісно проконсультують щодо питань участі у електронних торгах. Пам’ятайте, що головне правило укладання успішної угоди — це чесність і прозорість. Не сумнівайтеся, бо ми виступаємо її гарантом!