Як пожежі в харківських лісах позначаться на аукціонах з продажу лісу-кругляку в системі ProZorro. Sale

Як пожежі в харківських лісах позначаться на аукціонах з продажу лісу-кругляку в системі ProZorro. Sale

Продаж лісу в форматі аукціоні – це один з найбільш прозорих способів, що надає всім учасникам торгів однакові умови. Відповідно, такий підхід дає можливість знизити корупційну складову й більш серйозно контролювати те, як відбувається продаж необробленої деревини в сучасних умовах.

Якщо тема вам справді цікава, ви можете в будь-який момент перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy і дізнатися про неї ще більше корисної інформації, яка може вам знадобитись в майбутньому.

Що відбувається з лісами в Харкові

На сьогодні, Україна все ще вважається одним з лідерів в Європі за поставками необробленої деревини. Цікаво те, що країна продає величезні об’єми сировини за кордон, внаслідок чого сама зштовхується з серйозними проблемами.

Одна з показових ситуацій сьогодні відбувається на території харківської області, де було оголошено надзвичайний стан в зв’язку з величезними пожежами в місцевих лісах. Величезна кількість людей внаслідок цього втратила своє майно.

Варто нагадати, що мова йде по ситуації, що трапилися 2-го вересня на території Новомосковського лісного господарства. Вогнем було охоплено близько 10 гектарів лісу і це при тому, що пожежа почалася поблизу невеликого села.

На цьому все не закінчилось і уже через декілька днів ситуація стала ще більш серйозною. Була виявлена ще одна пожежа на території Дворічанського лісництва, де зайнялось відразу 400 гектарів лісу.

До чого тут продаж лісу на аукціонах

Не є секретом, що серйозна вирубка лісу є однією із причин, чому так часто відбуваються пожежі в подібній місцевості. В зв’язку з тим, що процес вирубки не контролювався державою, масштаби вирізки лісу були занадто великими.

Дивлячись на це, ідея з аукціонами по реалізації лісу-кругляка здається вже досить цікавою та правильною. Все тому, що подібний формат заставляє контролювати процес вирубки лісу і не допускає розпродажу важливої сировини за низькими цінами повз системи.

Варто зазначити, що брати участь в таких аукціонах рекомендується лише в тому випадку, якщо ви обрали перевірений електронний майданчик .До таких можна віднести УУБ. Переходячи на сайт sale.uub.com.ua, ви отримуєте доступ до всіх лотів і можете взяти в них участь в будь-який момент.